17.7.2018 / Gösterim Sayısı : 269

15 Temmuz Etkinliği…

#15 Temmuz 2018 Etkinliği.

İlimizde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikler çerçevesinde Malatya Hükümet Meydanında katılımcılara süt ikramında bulunuldu.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü,  Malatya Süt Üreticileri Birliği,  Malatya Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği, Malatya Arı Yetiştiricileri Birliği, Malatya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanlığı, Battalgazi Ziraat Odası Başkanlığı ve Yeşilyurt Ziraat Odası Başkanlığı'nın ortaklaşa koordinasyonuyla düzenlenen Süt İkramı etkinliğine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiler.

İl Tarım ve Orman Müdürümüz Sayın Tahir MACİT " İlimizde düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Hükümet Meydanında İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Birlikler ve Ziraat Odaları olarak yerimizi aldık. Etkinliklere katılan vatandaşlarımıza süt ikramında bulunduk. Geçen seneki etkinliklerde de süt ikramı gerçekleştirmiştik. Etkinliklere erkek, kadın ve çocukların da yoğun bir şekilde katılması dolayısıyla biz de naçizane bir ikramda bulunduk. Aziz Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Cenabı Allahtan ülkemizi ve milletimizi hainlerden ve ihanetlerden muhafaza eylemesini diliyoruz."dedi.


''